Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících klášterní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Katolický domov studujících je nekuřácký hostel. Nabízí levné, klidné a zároveň kvalitní ubytování přímo v centru Prahy.

Během školního roku (září - červen) nabízíme jeden 3 a jeden 4 lůžkový pokoj s vlastním kompletním příslušenstvím (WC + koupelna).

V období letních prázdnin (červenec - srpen) jsou k dispozici tři 2-3 lůžkové pokoje s vlastním kompletním příslušenstvím (WC + koupelna) a dvacet 2-5 lůžkových pokojů (pouze s koupelnou, WC je společné na chodbě).

Na patře je k dispozici malý kuchyňský kout - vařič, lednice a mikrovlnná trouba. Hosté mohou využívat Wi-Fi, odpočinout si na dvorku nebo zastavit se v tichu v kapli sv. Dominika.

Typ objektu
Studentský domov

Typ pronájmu
Pokoje

Kapacita objektu
0

Ložnice

Vytápění
topí majitel

Stravování
Bez stravování

Domácí mazlíček
Ne

Parkování
není k dispozici

Vybavení objektu

Kaple
Zahrada, dvorek
Platba kartou
Internet Wifi
Sporák
WC + koupelna
kuchyňský kout
Výtah
Platba hotově
Mrazák
Samostatná trouba
Pro rodiny s dětmi
Bezbariérový přístup
Povlečení s sebou
Nádobí
Zákaz kouření
Lednička
Rádio
Televize
Grill
Teplá voda
Úschovna kol
Lůžkoviny s sebou
Koupelna
Samostatné WC
Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Hlavní město České republiky - Praha bývá často označeno názvem Srdce Evropy a je bezesporu jedním z nejkrásnějších měst světa. Historické jádro společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návštěvníci zde obdivují jedinečné skvosty všech stavebních stylů - románské rotundy, gotické chrámy, renesanční paláce, barokní i secesní stavby. K procházkám zvou starobylá náměstí, uličky Starého Města, mosty, nábřeží a parky. K nezapomenutelným zážitkům patří také vyhlídkové plavby pro řece Vltavě, nebo výlet lanovkou na Petřín. Na své si přijdou všichni milovníci historie, gastronomie i kultury.

Praha

Celoročně

Železniční stanice
1500 m

Restaurace
50 m

Obchod
350 m

Léto

Přehrada/rybník
4 km

Zima

Informace k ceně

Aktuální ceny na http://kds.op.cz/cs/hostel/cenik/

Ceník ubytování najdete zde.

Fotogalerie

Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících - Praha 1 - Nové Město, Katolický domov studujících -

Kontakty

Adresa: Černá 14, Praha Kontaktní osoba: Jana Jarošová Tel.: +420 224 934 496 E-mail: hostel@kds.op.cz WWW: www.kds.op.cz GPS (Lng, Lat): 50.07921046336, 14.41821104322

Recepce je otevřená od 7h do 24h. Ubytování probíhá od 15 do 19 h (domluva možná). V den odjezdu lze pokoj užívat do 10 hodin.

Nejbližší poutní místa
Navštivte také tato místa!

Nejbližší zajímavosti
Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!

Nevybrali jste?
Nevadí, zde máte několik dalších možností!

Hodnocení

z celkového počtu 0 recenzí.
Toto místo zatím žádný z uživatelů nehodnotil, buďte první a podělte se s ostatními o vaši zkušenost.