Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána církevní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Tel.
+420 416 732 077, +420 731 402 540, +420 731 402 588

Informace o objektu

Ve spolupráci s Biskupstvím litoměřickým a městem Litoměřice nabízíme návštěvníkům města levné ubytování v budově bývalého teologického konviktu a jeho ubytovně. Ubytovací kapacita činí 40 lůžek hotelového typu v dvoupodlažní budově okálu (bývalá ubytovna) a 120 lůžek jak hotelového, tak i hostelové typu v 1. a 2. patře Diecézního domu kardinála Trochty. V přízemí budovy, kde je i recepce s nepřetržitou službou, mohou naši hosté využít nově otevřené restaurace a minipivovaru – Biskupský pivovar U sv. Štěpána. Také zde sídlí diecézní centra – katechetické, pastorační a centrum pro mádež. V budově se pořádají setkání mládeže, rodin a dětí, kněžích, důchodců a proběhlo zde i mnoho rodinných oslav či svatebních hostin. Ubytování je určeno pro turisty i hromadné zájezdy, vítáni jsou cyklisté (nabízíme bezpečné uschování kol). K dispozici je také WiFi zdarma. Uvnitř uzavřeného areálu je možné zaparkovat až 50 vozidel nebo 2–3 autobusy.
Vlastníkem objektů je Biskupství litoměřické, ubytovací služby zajišťuje firma In Principio, s.r.o. Ubytování je možné objednat přímo prostřed­nictvím formuláře na webových stránkách www.inprincipio.cz.

Typ objektu
Hostel

Typ pronájmu
Pokoje

Kapacita objektu
127

Ložnice

Vytápění
topí majitel

Stravování
Snídaně za příplatek

Domácí mazlíček
Ne

Parkování
v zahradě

Vybavení objektu

Kaple
Zahrada, dvorek
Platba kartou
Internet Wifi
Sporák
WC + koupelna
kuchyňský kout
Výtah
Platba hotově
Mrazák
Samostatná trouba
Pro rodiny s dětmi
Bezbariérový přístup
Povlečení s sebou
Nádobí
Zákaz kouření
Lednička
Rádio
Televize
Grill
Teplá voda
Úschovna kol
Lůžkoviny s sebou
Koupelna
Samostatné WC
Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Turistický region se pyšní nejmladším národním parkem České republiky, kterým je České Švýcarsko. Tato neobyčejně malebná oblast s turistickými chatami, hustou sítí značených turistických tras, kamennými rozhlednami a vyhlídkovými plošinami patří k tradičním oblíbeným výletním místům. Symbolem oblasti je Pravčická brána - přírodní skalní most. Pro výletníky jsou provozovány i vyhlídkové plavby po Labi. Dominantou oblasti vulkanického původu - Českého středohoří je strmý kužel hory Milešovky. Mezi vyhledávaná místa regionu patří také Porta Bohemica, kterou tvoří široké říční koryto Labe tvořící hluboký kaňon. Oblast Krušných hor je vyhledávaným místem milovníky zimních i letních sportovních aktivit.

České Středohoří a Žatecko, Krušné hory a Podkrušnohoří, České Švýcarsko

Celoročně

Železniční stanice
500 m

Autobusová stanice
50 m

Obchod
50

Léto

Přehrada/rybník
1 km

Zima

Fotogalerie

Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána - Litoměřice, Hostel U sv. Štěpána -

Kontakty

Adresa: Komenského 748/4, 412 01 Litoměřice Kontaktní osoba: recepce Ladislava Králová Tel.: +420 416 732 077, +420 731 402 540, +420 731 402 588 E-mail: hostel@inprincipio.cz WWW: www.inprincipio.cz GPS (Lng, Lat): 50.5374838883, 14.1270354025

Na recepci je nepřetržitá služba 24 hodin denně.

Nejbližší poutní místa
Navštivte také tato místa!

Nejbližší zajímavosti
Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!

Nevybrali jste?
Nevadí, zde máte několik dalších možností!

Hodnocení

z celkového počtu 0 recenzí.
Toto místo zatím žádný z uživatelů nehodnotil, buďte první a podělte se s ostatními o vaši zkušenost.