Velké Losiny, Fara Velké Losiny

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Obec se nachází přibližně 10 km od Šumperka v CHKO Jeseníky. Čistý vzduch, krásná okolní příroda a dobré umístění fary dává možnost kvalitní rekreace duše i těla pro skautské oddíly, křesťanskou mládež, pro rodiny s dětmi, pro duchovní obnovy i příležitostné přespání při poutích.

Ubytování musí být předem objednáno a smluveno. Při té příležitosti se také upřesní cena. Platí se hotově na místě. Fara je zařízení církve a proto si dovolujeme upozornit, že na stejný pokoj ubytováváme pouze rodinné příslušníky nebo osoby stejného pohlaví. Předem je třeba upřesnit požadavek na ubytování, abychom mohli rezervovat patřičná místa. Celková kapacita fary je 38 lůžek v 8 pokojích. Pokud bude skupina do 26 osob, je nutné počítat s možností, že na faře budou ubytováni další lidé. Děkujeme za pochopení.

Typ objektu
Fara

Typ pronájmu
Pokoje

Kapacita objektu
38

Ložnice

Vytápění
není známo

Stravování
Bez stravování

Domácí mazlíček
Ne

Parkování
v zahradě

Vybavení objektu

Kaple
Zahrada, dvorek
Platba kartou
Internet Wifi
Sporák
WC + koupelna
kuchyňský kout
Výtah
Platba hotově
Mrazák
Samostatná trouba
Pro rodiny s dětmi
Bezbariérový přístup
Povlečení s sebou
Nádobí
Zákaz kouření
Lednička
Rádio
Televize
Grill
Teplá voda
Úschovna kol
Lůžkoviny s sebou
Koupelna
Samostatné WC
Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

K poznávání Střední Moravy patří neodmyslitelně hrady, zámky a historické památky města Olomouce. Centrum regionu Olomouc je vyhledávané nejen pro množství památek, z nichž sloup Nejsvětější Trojíce v centru města je památkou UNESCO, ale také pro typické gastronomické speciality. Zatímco Jeseníky jsou spojeny s horskou přírodou a množstvím sportovních aktivit. K vyhledávaným místům patří Zlaté Hory, které lákají originálním skanzenem se zlatorudnými mlýny a poutním místem „Maria Hilf“. Hojně navštěvovaným místem je lázeňské město Jeseník. Specifickou oblastí je Osoblažsko neboli „Slezská Haná“ na severozápadě Moravskoslezského kraje. Jedná se o jednu z nejchudších a nejméně osídlených oblastí Česka, která se ovšem může pyšnit krásnou přírodou, osoblažskou úzkokolejkou, zámkem ve Slezských Rudolticích a řadou unikátních kulturních památek.

Střední Morava, Jeseníky-západ

Celoročně

Léto

Zima

Lyžařský vlek/lanovka
5 km

Informace k ceně

Ceník najdete zde


Fotogalerie

Velké Losiny, Fara Velké Losiny -

Kontakty

Adresa: Bukovická 58, Velké Losiny Kontaktní osoba: Dana Ponížilová Tel.: +420 583 248 333 nebo +420 731626557 E-mail: ponizilova.sobotin@seznam.cz WWW: www.farnostlosiny.cz/?page_id=37 GPS (Lng, Lat): 50.0410270691, 17.0528392792

Nejbližší poutní místa
Navštivte také tato místa!

Nejbližší zajímavosti
Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!

Nevybrali jste?
Nevadí, zde máte několik dalších možností!

Hodnocení

z celkového počtu 0 recenzí.
Toto místo zatím žádný z uživatelů nehodnotil, buďte první a podělte se s ostatními o vaši zkušenost.