Branná, Fara Branná

Celý objekt Ložnic Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Čistý vzduch, krásná okolní příroda a dobré umístění fary dává možnost kvalitní rekreace duše i těla pro skautské oddíly, křesťanskou mládež, pro rodiny s dětmi, pro duchovní obnovy i příležitostné přespání při poutích. Vhodné pro milovníky zimních sportů i letní turistiky nebo cykloturistiky. Pro všechny generace a ve všech ročních obdobích. Vítány jsou zejména početnější skupiny osob, několik rodin, mládežnické oddíly apod.

Kapacita naší fary je 36 postelí v šesti pokojích, spacáky s sebou.
K dispozici jsou 3 koupelny a 5 záchodů.
Elektřina, voda, ústřední topení (vlastní kotel na tuhá paliva).

Vybavená kuchyň (2x sporák s troubou, 2 mikrovlnky, 2x lednice s mrazničkou, rychlovarné konvice) a jídelna pro cca 40 osob (nově od ledna 2013).

Velký uzavřený dvůr s možností parkování, rozdělání táboráku a jiného vyžití.
Obsazenost fary najdete zde.

Typ objektu
Fara

Typ pronájmu
Celý objekt

Kapacita objektu
36

Ložnice

Vytápění
není známo

Stravování
Bez stravování

Domácí mazlíček
Neznámo

Parkování
v zahradě

Vybavení objektu

Kaple
Zahrada, dvorek
Platba kartou
Internet Wifi
Sporák
WC + koupelna
kuchyňský kout
Výtah
Platba hotově
Mrazák
Samostatná trouba
Pro rodiny s dětmi
Bezbariérový přístup
Povlečení s sebou
Nádobí
Zákaz kouření
Lednička
Rádio
Televize
Grill
Teplá voda
Úschovna kol
Lůžkoviny s sebou
Koupelna
Samostatné WC
Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

K poznávání Střední Moravy patří neodmyslitelně hrady, zámky a historické památky města Olomouce. Centrum regionu Olomouc je vyhledávané nejen pro množství památek, z nichž sloup Nejsvětější Trojíce v centru města je památkou UNESCO, ale také pro typické gastronomické speciality. Zatímco Jeseníky jsou spojeny s horskou přírodou a množstvím sportovních aktivit. K vyhledávaným místům patří Zlaté Hory, které lákají originálním skanzenem se zlatorudnými mlýny a poutním místem „Maria Hilf“. Hojně navštěvovaným místem je lázeňské město Jeseník. Specifickou oblastí je Osoblažsko neboli „Slezská Haná“ na severozápadě Moravskoslezského kraje. Jedná se o jednu z nejchudších a nejméně osídlených oblastí Česka, která se ovšem může pyšnit krásnou přírodou, osoblažskou úzkokolejkou, zámkem ve Slezských Rudolticích a řadou unikátních kulturních památek.

Střední Morava, Jeseníky-západ

Celoročně

Léto

Zima

Informace k ceně

Mimo topnou sezónu (od května do září včetně) za den/noc 100 Kč.
Během topné sezóny (od října do dubna včetně) za den/noc 130 Kč.
Platí pro dospělé a děti od 3 let, děti do tří let zdarma.
Při rezervaci celé fary na jeden týden a platbě měsíc předem vybíráme částku 18 000 Kč mimo topnou sezónu a 20 000 Kč v topné sezóně.
Fara má 36 lůžek v šesti pokojích, při plné obsazenosti na jeden týden to je 25 200 Kč (36 x 100 x 7= 25 200) mimo topnou sezónu, resp. 32 760 Kč v topné sezóně.
Do 14ti dnů od rezervace je nutné uhradit zálohu 2 000 Kč jinak je rezervace neplatná.
Při zrušení rezervace méně než 2 týdny před nástupem pobytu nebo při nenastoupení pobytu se záloha nevrací.
Platbu je možno uskutečnit převodem na účet číslo 213114431/0300 (ve zprávě pro příjemce uvést jméno a termín), složenkou nebo osobně ve Starém Městě pod Sněžníkem (viz kontakt).

V měsících lednu, únoru, březnu, červenci a srpnu lze objednat pouze celou faru a na celý týden (sobota - sobota). V ostatních měsících není nutné rezervovat si celou faru na celý týden. Je možno si objednat jakýkoliv termín a jen takový počet pokojů, který skutečně obsadíte, pak je platba za osobu/noc. Upřednostňovány jsou skupiny od 25 osob. Pokud bude skupina do 15 osob, je nutné počítat s možností, že na faře bude ubytováno více skupin. Upozorňujeme, že v souladu s obecní vyhláškou se zde vybírá také poplatek za rekreační pobyt (pouze dospělí, Kč 12,--/noc) a poplatek z ubytovací kapacity (všichni, Kč 3,--/noc). Tyto poplatky nejsou započítány v ceně ubytování.

Fotogalerie

Branná, Fara Branná -

Kontakty

Adresa: Branná 113 Kontaktní osoba: P. Piotr Grzybek Tel.: 731621125 E-mail: fabranna@ado.cz WWW: www.farabranna.sweb.cz GPS (Lng, Lat): 50.1512413025, 17.0102558136

Obsazenost fary najdete zde.

Nejbližší poutní místa
Navštivte také tato místa!

Nejbližší zajímavosti
Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!

Nevybrali jste?
Nevadí, zde máte několik dalších možností!

Hodnocení

z celkového počtu 0 recenzí.
Toto místo zatím žádný z uživatelů nehodnotil, buďte první a podělte se s ostatními o vaši zkušenost.