Přihlášení objektů

Přihlášení POUTNÍHO MÍSTA

Je třeba respektovat CÍLE a TEZE a souhlasit s VŠEOBECNÝMI PODMÍNKAMI (uvedenými na www.cirkevnituristika.cz pod odkazem „Informace“).

Postup přihlášení objektu:

 1. Pokud jste již editorem kostela na stránkách www.nockostelu.cz , www.krestanskevanoce.cz nebo www.iBohosluzby.cz, můžete se i na www.cirkevnituristika.cz přihlásit heslem, které máte k dispozici pro editaci svého kostela na těchto stránkách. Pro přidělení role správce poutního místa kontaktujte svého koordinátora (viz Kontakty).
 2. Pokud nejste editorem výše uvedených internetových stránek, vytvořte si účet na stránkách www.cirkevnituristika.cz a přihlaste se.
 3. Po přihlášení požádejte o navýšení oprávnění na roli „správce základní“ a uveďte, které poutní místo chcete editovat/ přihlásit, včetně kontaktu (e-mail) na duchovního správce daného místa, který je o přihlášení informován.
 4. Po navýšení oprávnění se Vám po přihlášení pod odkazem „Správce“ nově zobrazí část profilu, kde můžete vytvořit nové poutní místo, které bude následně aktivováno nebo aktualizovat informace o poutním místě, které je již zavedeno a doplňovat aktuální poutě, duchovní cvičení a akce.

Přihlášení ZAJÍMAVOSTI

Je třeba respektovat CÍLE a TEZE a souhlasit s VŠEOBECNÝMI PODMÍNKAMI (uvedenými na www.cirkevnituristika.cz pod odkazem „Informace“).

Postup přihlášení objektu:

 1. Pokud jste již editorem kostela na stránkách www.nockostelu.cz , www.krestanskevanoce.cz nebo www.iBohosluzby.cz, můžete se i na www.cirkevnituristika.cz přihlásit heslem, které máte k dispozici pro editaci svého kostela na těchto stránkách. Pro přidělení role správce zajímavosti kontaktujte svého koordinátora (viz Kontakty).
 2. Pokud nejste editorem výše uvedených internetových stránek, vytvořte si účet na stránkách www.cirkevnituristika.cz a přihlaste se.
 3. Po přihlášení požádejte o navýšení oprávnění na roli „správce základní“ a uveďte, kterou zajímavost chcete editovat/ přihlašujete.
 4. Po navýšení oprávnění se Vám po přihlášení pod odkazem „Správce“ nově zobrazí část profilu, kde můžete vytvořit novou zajímavost, která bude následně aktivováno nebo aktualizovat informace o zajímavosti, která je již zveřejněna.

Přihlášení FARY/UBYTOVÁNÍ

Je třeba respektovat CÍLE a TEZE a souhlasit s VŠEOBECNÝMI PODMÍNKAMI uvedenými na www.cirkevnituristika.cz pod odkazem „Informace“.

Postup přihlášení objektu:

 1. Pokud jste již editorem kostela na stránkách www.nockostelu.cz , www.krestanskevanoce.cz nebo www.iBohosluzby.cz, můžete se i na www.cirkevnituristika.cz přihlásit heslem, které máte k dispozici pro editaci svého kostela na těchto stránkách. Pro přidělení role správce ubytování kontaktujte svého koordinátora (viz Kontakty).
 2. Pokud jste nebyl/a editorem výše uvedených internetových stránek, vytvořte si účet na stránkách www.cirkevnituristika.cz a přihlaste se.
 3. Po přihlášení požádejte pod odkazem „Správce“ o navýšení oprávnění z uživatele na správce a uveďte, který objekt ubytování chcete editovat/ přihlašujete, včetně kontaktu (e-mail) na duchovního správce daného místa, který je o přihlášení informován. Zároveň vyberte variantu prezentace ubytovacího objektu:

Základní (správce základní) – je prezentován název ubytování, fotografie, popis, vybavení objektu, kontakty a ceník.   

S rezervačním systémem (správce gold) – je prezentován název ubytování, fotografie, popis, vybavení objektu, kontakty, ceník, rezervační formulář s přehledem obsazenosti a rezervační systém s kalendářem a správou rezervací.

4. Po navýšení oprávnění se Vám po přihlášení pod odkazem „Správce“ nově zobrazí odkaz na část profilu, kde můžete vytvořit nové ubytování, které bude následně aktivováno nebo aktualizovat informace o ubytování, které je již zavedeno.

5. V případě, že zvolíte variantu s rezervačním systémem (správce gold), je důležité, aby správce prezentace objektu uvedený na webu byl zároveň osobou, která má na starost vyřizování rezervací ubytování, a tak může průběžně aktualizovat rezervační kalendář.